Uitslagen

19. 03. 31

22/02/2020 - Open Van Antwerpen - U18

  • Ceuppens Tobi - 3de plaats

22/02/2020 -Geetbets - U11

  • Cauwenbergh Thor - 2de plaats
  • Lim Nicholas - 3de plaats

15/02/2020 - Herstal - Belgische kampioenschappen

  • Lim Ellen - 3de plaats

01/02/2020 - Tielt - Vlaamse kampioenschappen

  • Lim Ellen - 3de plaats
  • Van Buggenhout Marie - 3de plaats

26/01/2020 - Lennik - U18/U21

  • Abbas Hadi - 2de plaats
  • Abbas Mo - 3 de plaats
  • Ceuppens Seppe - 3e plaats
  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • De Greveleer Kiara - 2de plaats
  • Lim Ellen - 1ste plaats
  • Stalpaert Axelle - 3de plaats
  • Van Buggenhout Marie - 1ste plaats

11/01/2020 - Zemst - U11/U13

  • Lim Nicholas - 3de plaats
  • Stalpaert Yann - 2de plaats

30/11/2019 - Brussels Kata Cup

  • Jelle Meersman en Sara Dierickx - 1ste plaats

20/10/2019 - Thibaut van Roeyen tornooi - Zwijndrecht - U15

  • Ceuppens Tobi - 3de plaats
  • Lim Ellen  - 3de plaats 

05/10/2019 - Hainaut Cup - U15

  • Lim Ellen - 2de plaats

28/09/2019 - Olen - U15

  • Lim Ellen - 2de plaats

21/09/2019 - Tervuren - U15

  • Lim Ellen - 2de plaats

15/09/2019 - Herne - U11

  • Wenseleer Lenno - 2de plaats
  • Stalpaert Yann - 2de plaats
  • De Greveleer Jens - 3de plaats

12/05/2019 - De Hechte Band - Nederland U15

  • Lim Ellen - 2de plaats

12/05/2019 - Kapelle o/d Bos - U11

  • Bocanete Mauro - 1ste plaats
  • De Ridder Kjente - 4de plaats
  • Lenaerts Hanne - 2de plaats
  • Lim Nicholas - 3de plaats

12/05/2019 - Kapelle o/d Bos - U13

  • Baert Alexander - 4de plaats
  • De Clerck Staf - 4de plaats
  • De Greveleer Jens - 2de plaats
  • Segers Wout - 2de plaats
  • Stalpaert Yann - 1ste plaats
  • Wenseleers Lenno - 2de plaats

11/05/2019 - Kapelle o/d Bos - U9

  • Van Asch Femke - 2de plaats

04/05/2019 - Prijs der Noorderkempen - U15

  • Ceuppens Tobi - 3de plaats
  • Lim Ellen : 1ste plaats
  • Stalpaert Axelle : 3de plaats

27/04/2019 - Tienen - U13

  • De Greveleer Jens - 3de plaats
  • Stalpaert Yann - 1ste plaats
  • Wenseleers Lenno - 3de plaats

27/04/2019 - Tienen - U11

  • De Ridder Kjente - 3de plaats
  • Lim Nicholas - 2de plaats

26/04/2019 - Gent - U15-U18

  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • Lim Ellen - 1ste plaats
  • Van Buggenhout Marie - 3de plaats

 

19/04/2019 - Deinze - U15 

  • De Greveleer Kiara - 4de plaats
  • Stalpaert Axelle - 4de plaats
  • Van Buggenhout Marie - 1ste plaats

06/04/2019 - Moorsele - U15 - U18+

  • Dierickx Sara - 1ste plaats 
  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats 
  • Van Buggenhout Marie - 3e plaats 

 

30/03/2019 - St-Truiden - U15

  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • De Greveleer Kiara  - 1ste plaats
  • Stalpaert Axelle - 2e plaats

 

23/03/2019 - Zaventem- U11

  • Lenaerts Hanne - 2e plaats
  • De Ridder Kjente - 4e plaats
  • Cauwenbergh Thor - 2e plaats

 

23/03/2019 - Zaventem- U13

  • Segers Wout - 4e plaats
  • De Greveleer Jens - 4e plaats
  • Stalpaert Yann - 2e plaats

 

23/03/2019 - Maubeuge - U15

  • Lim Ellen - 3e plaats

 

09/03/2019 - Ingelmunster - U15

  • Lim Ellen - 3e plaats

 

12/01/2019 - Zemst - U13

  • Baert Alexander - 2e plaats
  • Stalpaert Yann - 2e plaats
  • Cauwenbergh Thor - 2e plaats
  • Declerck Staf - 4e plaats
  • Wenseleers Lenno - 4e plaats

 

01/12/2018 - Open van Gent - U15

  • Lim Ellen - 3e plaats
  • Ceuppens Tobi - 2e plaats

 

04/11/2018 - Zelem - U9

  • Lim Nicholas - 3e plaats

 

04/11/2018 - Zelem - U11

  • Stalpaert Yann - 3e plaats

 

04/11/2018 - Zelem - U13

  • Abbas Nour - 2e plaats
  • Wenseleers Lenno - 4e plaats


28/10/2018 - Brugge - U11

  • Stalpaert Yann - 3e plaats

 

06/10/2018 - Oud Turnhout - U21 (open categorie)

  • Dierickx Sara - 3e plaats

 

06/10/2018 - Oud Turnhout - U21

  • Dierickx Sara - 1ste plaats

 

06/10/2018 - International Hainaut Cup - U18

  • Abbas Hadi - 3e plaats

 

06/10/2018 - International Hainaut Cup - U15

  • Lim Ellen - 3e plaats

 

30/09/2018 - Wachtebeke - U18

  • Abbas Hadi (eigen categorie) - 1ste plaats

 

30/09/2018 - Wachtebeke - U18

  • Abbas Mo - 1ste plaats

 

30/09/2018 - Wachtebeke - U18

  • Abbas Hadi (categorie hoger) - 3e plaats

 

30/09/2018 - Wachtebeke - U15

  • De Greveleer Kiara - 
  • Lim Ellen - 1ste plaats
  • Van Buggenhout Marie - 2e plaats

 

22/09/2018 - Tervuren - U15

  • Lim Ellen - 3e plaats

 

22/09/2018 - Tervuren - U21

  • Dierickx Sara - 3e plaats

 

15/09/2018 - Lennik - U13

  • De Greveleer Jens - 3e plaats
  • Wenseleers Lenno - 2e plaats

 

15/09/2018 - Lennik - U11

  • Stalpaert Yann - 1ste plaats

 

29/04/2018 - Meise - U11

  • Baert Alexander - 2e plaats
  • De Clerck Staf - 3e plaats
  • Stalpaert Yann - 2e plaats

 

29/04/2018 - Meise - U13

  • De Greveleer Jens - 2e plaats
  • Wenseleers Lenno - 4e plaats

 

28/04/2018 - Brecht - U18

  • Abbas Hadi - 2e plaats
  • Abbas Mo - 1 x gewonnen, 2 x verloren

 

28/04/2018 - Brecht - U15

  • Ceuppens Tobi - 2e plaats
  • De Greveleer Kiara - 1ste plaats
  • Lim Ellen - 1ste plaats
  • Stalpaert Axelle - 3e plaats

 

14/04/2018 - Wavre - U18

  • Abbas Hadi - 3e plaats
  • Abbas Mo 2 x verloren

 

14/04/2018 - Wavre - U15

  • Ceuppens Tobi 2 x verloren
  • De Greveleer Kiara - 
  • Lim Ellen - 3e plaats
  • Stalpaert Axelle - 3e plaats

 

31/03/2018 - Deinze - U15

  • Ceuppens Tobi - 2e plaats
  • De Greveleer Kiara - 4e plaats
  • Lim Ellen - 1ste plaats
  • Stalpaert Axelle - 2e plaats

 

31/03/2018 - Deinze - U18

  • Abbas Hadi - 2e plaats
  • Abbas Mohamed 2 x gewonnen, niet uit poule geraakt

 

25/03/2018 - Nouvion (Frankrijk) - Masters

  • Vandevoort Dirk - 3e plaats

 

24/03/2018 - Antwerpen - U15

  • Ceuppens Tobi - 2e plaats
  • Lim Ellen 1 x gewonnen
  • Stalpaert Axelle - 3e plaats

 

11/03/2018 - Tienen - U11

  • Stalpaert Yann - 2e plaats
  • De Clerck Staf - 3e plaats
  • Baert Alexander - 1ste plaats

 

11/03/2018 - Tienen - U13

  • De Greveleer Jens - 4e plaats
  • Wenseleers Lenno - 3e plaats

 

10/03/2018 - Beker der Kempen - U15

  • Lim Ellen - 3e plaats
  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats

 

25/02/2018 - Geetbets - U13

  • Lenno Wenseleers - 3e plaats
  • Tiebe Goovaerts - 4e plaats
  • Nour Abbas - 1ste plaats

 

25/02/2018 - Geetbets - U11

  • Staf De Clerck - 3e plaats
  • Yann Stalpaert - 4e plaats

 

11/02/2018 - VK Tielt - U15

  • Ceuppens Tobi - 7e plaats
  • De Greveleer Kiara - 5e plaats
  • Lim Ellen - 3e plaats
  • Stalpaert Axelle - 5e plaats

 

11/02/2018 - VK Tielt - U21

  • Dierickx Sara - 3e plaats

 

03/02/2018 Merchtem U21

  • Dierickx Sara - 1ste plaats

 

03/02/2018 - Merchtem - U18

  • Abbas Mo - 4e plaats

 

03/02/2018 - Merchtem - U15

  • Ceuppens Tobi - 2e plaats
  • De Greveleer Kiara - 2e plaats
  • Lim Ellen - 1ste plaats
  • Stalpaert Axelle - 4e plaats

 

27/01/2018 - Tornooi Oud Turnhout - U15

  • Ceuppens Tobi - 3e plaats

 

14/01/2018 - Provinciale ontmoeting - Zemst U11

  • De Clerck Staf - 4e plaats

 

14/01/2018 - Provinciale ontmoeting Zemst - U13

  • Brion Arne - 2e plaats
  • Wenseleers Lenno - 3e plaats

 

03/12/2017 - Ippon Trophy Antwerpen - U13

  • Brion Arne - 4e plaats
  • Ceuppens Tobi - 2e plaats
  • Lim Ellen - 2e plaats
  • Stalpaert Axelle - 4e plaats
  • Symons Evita - 3e plaats

 

03/12/2017 - Ippon Trophy Antwerpen - U11

  • Baert Alexander - 3e plaats
  • De Clerck Staf - 3e plaats
  • Goovaerts Tiebe - 4e plaats
  • Van Gucht Noah - 4e plaats
  • Wenseleers Lenno - 4e plaats

 

05/11/2017 - Zelem - U13

  • Abbas Nour - 4e plaats
  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • De Greveleer Kiara - 1ste plaats
  • Lim Ellen - 3e plaats

 

05/11/2017 - Zelem - U11

  • De Greveleer Jens - 1ste plaats
  • De Greveleer Lars - 3e plaats
  • Goovaerts Tiebe - 1ste plaats
  • Wenseleers Lenno - 4e plaats

 

15/10/2017 - Houthalen - U11

  • De Greveleer Jens - 3e plaats
  • De Greveleer Lars - 2e plaats

 

15/10/2017 - Houthalen - U13

  • De Greveleer Kiara - 3e plaats

 

07/10/2017 - Zaventem - U11

  • De Greveleer Jens - 3e plaats
  • De Greveleer Lars - 3e plaats
  • Wenseleers Lenno - 2e plaats

 

01/10/2017 - Brugge - U13

  • De Greveleer Kiara - 1ste plaats

 

01/10/2017 - Brugge - U11

  • De Greveleer Jens - 3e plaats

 

22/09/2017 - Olen - U13

  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats

 

16/09/2017 - Lennik - U13

  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • De Greveleer Kiara - 2e plaats
  • Lim Ellen - 1ste plaats
  • Van Ael Thibo - 4e plaats

 

16/09/2017 - Lennik - U11

  • De Greveleer Jens - 2e plaats
  • De Greveleer Lars - 4e plaats
  • Goovaerts Tiebe - 2e plaats
  • Van Gucht Noah - 1ste plaats
  • Wenseleers Lenno - 4e plaats

 

21/05/2017 - Meise - U13

  • Abbas Nour - 2e plaats
  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • De Greveleer Kiara - 1ste plaats
  • Lim Ellen - 4e plaats
  • Van Ael Thibo - 2e plaats

 

21/05/2017 - Meise - U11

  • De Greveleer Jens - 2e plaats
  • De Greveleer Lars - 3e plaats
  • Goovaerts Tiebe - 2e plaats
  • Van Gucht Noah - 3e plaats
  • Wenseleers Lenno - 4e plaats

 

20/05/2017 - Antwerpen - U18

  • Dierickx Sara - 3e plaats

 

07/05/2017 - Meise - U11

  • Goovaerts Tiebe - 3e plaats

 

07/05/2017 - Meise - U13

  • Abbas Nour - 1ste plaats
  • Ceuppens Thobi - 2e plaats
  • Lim Ellen - 3e plaats
  • Van Ael Thibo - 2e plaats
  • Weyten Micaela - 2e plaats

 

30/04/2017 - Opwijk - U13

  • Abbasn Nour - 2e plaats
  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • De Greveleer Kiara - 3e plaats
  • Lim Ellen - 2e plaats
  • Weyten Micaela - 2e plaats

 

30/04/2017 - Opwijk - U11

  • De Greveleer Jens - 1ste plaats
  • De Greveleer Lars - 2e plaats
  • Kiss Axel - 4e plaats
  • Van Gucht Noah - 3e plaats
  • Wenseleers Lenno - 1ste plaats

 

23/04/2017 - Zaventem - U9

  • Daghnoun Sara - 2e plaats
  • Daghnoun Ilyas - 3e plaats

 

12/03/2017 - Kapelle o/d Bos - U11

  • Goovaerts Tiebe - 1ste plaats
  • De Greveleer Lars - 3e plaats
  • Van Gucht Noah - 3e plaats
  • De Greveleer Jens - 4e plaats
  • De Prins Jesse - 4e plaats
  • Kiss Axel - 4e plaats
  • Wensseleers Lenno - 4e plaats

 

12/03/2017 - Kapelle o/d Bos - U13

  • Van Ael Thibo - 1ste plaats
  • Abbas Nour - 1ste plaats
  • Lim Ellen - 2e plaats
  • De Greveleer Kiara - 2e plaats

 

11/03/2017 - Kapelle o/d Bos - Calandro-cup

  • De Valck Ilyas - 3e plaats
  • Daghnoun Sara - 3e plaats
  • Lim Nicholas - 4e plaats
  • Van Asch Dries - 4e plaats
  • Cauwenbergh Thor - 1ste plaats
  • Daghnoun Ilyas - 1ste plaats

 

25/02/2017 - Geetbets - U13

  • Abbas Nour - 1ste plaats
  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • De Greveleer Kiara - 2e plaats
  • Lim Ellen - 2e plaats
  • Van Ael Thibo - 4e plaats

 

25/02/2017 - Geetbets - U11

  • Wensseleers Lenno - 2e plaats

 

04/02/2017 - Zaventem - U15

  • Abbas Hadi - 3e plaats
  • Abbas Mo - 3e plaats

 

04/02/2017 - Zaventem - U18

  • Dierickx Sara - 2e plaats

 

04/02/2017 - Zaventem - U21

  • Meersman Jelle - 4e plaats

 

21/01/2017 - Lokeren - U18

  • Dierickx Sara - 2e plaats

 

15/01/2017 - Zemst - U13

  • Ceuppens Tobi - 2e plaats
  • De Greveleer Kiara - 1ste plaats
  • Lim Ellen - 2e plaats
  • Van Ael Thibo - 2e plaats
  • Weyten Micaela - 1ste plaats

 

15/01/2017 - Zemst - U11

  • Kiss Axel - 4e plaats
  • Van Gucht Noah - 4e plaats

 

11/11/2016 Interprovinciaal Miniementornooi Tervuren U13

  • Ceuppens Tobi - 4e plaats
  • De greveleer Kiara - 3e plaats
  • Lim Ellen - 2e plaats
  • Weyten Micaela - 4e plaats

 

30/10/2016 Flanders Cup U18

  • Dieriickx Sara - 3e plaats

 

08/10/2016 Zaventem Seniors

  • Dierickx Sara - 1ste plaats

 

25/09/2016 Olen U13

  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • De Greveleer Kiara - 3e plaats

 

24/09/2016 - Tervuren - U15

  • Abbas Hadi - 2e plaats

 

17/09/2016 - Merchtem - U13

  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • De Greveleer Kiara - 3e plaats
  • Lim Ellen - 2e plaats

 

29/05/2016 - Schoten - U13

  • De Greveleer Kiara - 2e plaats

 

21/05/2016 - Lennik - U11

  • Abbas Nour - 1ste plaats
  • Wenseleers Lenno - 3e plaats

 

21/05/2016 - Lennik - U13

  • Ceuppens Tobi - 2e plaats
  • De Greveleer Kiara - 2e plaats

 

14/05/2016 - Wetteren - U11

  • Abbas Nour - 3e plaats

 

14/05/2016 - Wetteren - U13

  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • De Greveleer Kiara - 3e plaats
  • Stevens Lander - 3e plaats
  • Van Hecke Jaden - 4e plaats

 

25/04/2016 - Brecht - U13

  • Ceuppens Tobi - 3e plaats
  • De Greveleer Kiara - 2e plaats
  • Lim Ellen - 3e plaats

 

24/04/2016 - Brecht - U15

  • Abbas Hadi - 4e plaats
  • Abbas Mohamed - 5e plaats

 

24/04/2016 - Brecht - U18

  • Dierickx Sara - 1ste plaats

 

17/04/2016 - Meise - U11

  • Abbas Nour - 1ste plaats
  • Belabbas Doha - 2e plaats
  • Goovaerts Tiebe - 3e plaats
  • Van Ael Thibo - 3e plaats
  • Wensseleers Lenno - 4e plaats

 

17/04/2016 - Meise - U13

  • Ceuppens Tobi - 3e plaats
  • Lim Ellen - 2e plaats
  • Weyten Micaela - 2e plaats

 

25/03/2016 - Deinze - U15

  • Abbas Hadi - 3e plaats
  • Belabbas Ajat - 3e plaats

 

13/03/2016 - Sint-Truiden - U11

  • Abbas Nour - 1ste plaats
  • Thibo Van Ael - 2ee plaats

 

13/03/2016 - Sint-Truiden - U13

  • Weyten Micaela - 3e plaats
  • Lim Ellen - 2e plaats

 

06/03/2016 - Herentals - U11

  • Abbas Nour - 1ste plaats

 

06/03/2016 - Herentals - U13

  • Ceuppens Tobi - 3ee plaats
  • De Greveleer Kiara - 3e plaats

 

05/03/2016 - Herentals - U18

  • Dierickx Sara - 1ste plaats

 

21/02/2016 - Berlare - U11

  • Van Ael Thibo - 2e plaats

 

20/02/2016 - Geetbets - U13

  • De Greveleer Kiara - 1ste plaats
  • Ceuppens Tobi - 1ste plaats
  • Weyten Micaela - 2e plaats
  • Stevens Lander - 3e plaats 

 

14/02/2016 - Herstal - Belgische Kampioenschappen - U18

  • Dierickx Sara - 5e plaats

 

07/02/2016 - Dendermonde - Vlaamse kampioenschappen - U18

  • Dierickx Sara - 3e plaats

 

31/01/2016 - Oud-Turnhout - U13

  • Ceuppens Tobi - 2e plaats

 

23/01/2016 - Zaventem - U15

  • Abbas Hadi - 2e plaats
  • Abbas Mohamed - 3e plaats
  • Belabbas Ajat - 2e plaats
  • Ceuppens Seppe - 5e plaats

 

23/01/2016 - Zaventem - U18

  • Dierickx Sara - 1ste plaats

 

23/01/2016 - Zaventem - U21

  • Meersman Jelle - 3e plaats

 

16/01/2016 - Zemst - U11

  • Van Ael Thibo - 3e plaats
  • Belabbas Doha - 2e plaats
  • Abbas Nour - 

 

16/01/2016 - Zemst - U13

  • Ceuppens Tobi - 
  • Lim Ellen 3e plaats

 

09/01/2016 - Maubeuge  -U18

  • Dierickx Sara - 5e plaats

 

20/12/2015 - Dilsen - U13

  • Abbas Mohamed - 4e plaats
  • Abbas Hadi - 3e plaats

 

20/12/2015 - Dilsen - U11

  • Belabbas Doha

 

19/12/2015 - Dilsen - U14

  • Belabbas Ajat

 

06/12/2015 - Lichtervelde - U11

  • Ceuppens Tobi

 

29/11/2015 - Ippon Trophy - U11

  • Ceuppens Tobi
  • Lim Ellen - 3e plaats
  • Belabbas Doha - 4e plaats

 

29/11/2015 - Ippon Trophy - U13

  • Abbas Hadi - 4e plaats

 

25/10/2015 - Oud-Turnhout - U11

  • Ceuppens Tobi
  • Lim Ellen - 3e plaats

 

24/10/2015 - Oud-Turnhout - U21

  • Dierickx Sara
  • Meersman Brent 5

 

24/10/2015 - Oud-Turnhout - U18

  • Dierickx Sara
  • Meersman Jelle - 5e plaats

 

18/10/2015 - Zwijndrecht - U17

  • Anne De Boeck 
  • Dierickx Sara

 

10/10/2015 - Lennik - U13

  • Abbas Hadi
  • Abbas Mo - 3e plaats
  • Van Hecke Jaden - 3e plaats
  • Belabbas Saad - 3e plaats

 

27/09/2015 - Olen - U11

  • Abbas Nour 
  • Lim Ellen - 3e plaats
  • Ceuppens Tobi - 3e plaats

 

26/09/2015 - Tervuren - U18

  • Dierickx Sara - 3e plaats

 

20/09/2015 - Pot van Olen - U18

  • Dierickx Sara - 3e plaats

 

19/09/2015 - Tornooi Herne - U13

  • Abbas Mohamed

 

19/09/2015 - Tornooi Herne - U11

  • Belabbas Doha - 4e plaats
  • Abbas Nour
  • Ceuppens Tobi

 

23/05/2015 - Pupillentornooi Lennik - U13

  • Abbas Mohamed
  • Belabbas Saad
  • Abbas Hadi - 3e plaats

 

23/05/2015 - Pupillentornooi Lennik - U11

  • Ceuppens Tobi
  • Abbas Nour
  • Belabbas Doha
  • Van Ael Thibo - 3e plaats
  • Potoms Kenzo - 3e plaats
  • Verreycken Jasper - 4e plaats

 

10/05/2015 - Judoteam Hermee - U11

  • Abbas Nour
  • Ceuppens Tobi
  • Potoms Kenzo - 4e plaats

 

10/05/2015 - Judoteam Hermee - U13

  • Abbas Mohamed
  • Abbas Hadi

 

10/05/2015 - Judoteam Hermee - U18

  • Dierickx Sara

 

26/04/2015 - Brecht - U11

  • Ceuppens Tobi

 

25/04/2015 - Brecht - U18

  • Dierickx Sara
  • Lemmens Jonas - 3e plaats

 

19/04/2015 - Moorsele - Groen Blauw - U18

  • Dierickx Sara
  • Lamberts Kobe

 

22/03/2015 - Lennik - U11

  • Abbas Nour
  • Ceuppens Tobi
  • Belabbas Doha

 

22/03/2015 - Lennik - U13

  • Abbas Mohamed
  • Belabbas Saad
  • Abbas Hadi - 3e plaats
  • Smits Vincent - 4e plaats

 

21/02/2015 - Geetbets - U11

  • Abbas Nour
  • Ceuppens Tobi
  • Belabbas Doha - 3e plaats

 

21/02/2015 - Geetbets - U13

  • Abbas Hadi
  • Abbas Mohamed
  • Belabbas Saad - 4e plaats
  • Smits Vincent - 4e plaats

 

24/01/2015 - Provinciaal kampioenschap - U21

  • Meersman Brent

 

24/01/2015 - Provinciaal kampioenschap - U18

  • Meersman Jelle - 3e plaats
  • Dierickx Sara

 

17/01/2015 - Lokeren - U18

  • Dierickx Sara - 3e plaats

 

17/01/2015 - Zemst - U13

  • Smits Vincent - 4e plaats

 

17/01/2015 - Zemst - U11

  • Ceuppens Tobi
  • Abbas Nour

 

11/02/2018 - VK Tielt - U15

  • Ceuppens Tobi - 7e plaats